„Jestem bezpieczny w szkole i życiu”

„Jestem bezpieczny w szkole i życiu”

Miło nam poinformować, że konkurs „Jestem bezpieczny w szkole i życiu” został rozstrzygnięty. Oceny prac dokonała komisja konkursowa, która postanowiła przyznać wyróżnienia. Nagrodzeni uczniowie to : Joanna Biadacz kl. IA, Anna Pyszny kl. IB, Sebastian Steuer kl. IB, Agata Bywalec kl. IIC, Samira Szołtysek kl. 3A, Magda Palarz kl. 3A, Krzysztof Dyl kl. 3B, Jessica Ostrzołek kl. 3B, Maria Wieczorek kl. 3B, Martyna Kaczmarczyk kl. 3B, Filip Machulec kl. 5B, Aleksandra Zaik kl.6a. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! W nagrodę wyróżnieni uczniowie wezmą udział w wycieczce do Muzeum Ognia w Żorach, która odbędzie się 4 marca 2020r.
Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

K. Partyka- Dziadura E. Paulus